Aktoriaus Leonor Varela nuotrauka

Leonor Varela

1972-12-29 | 51m. | Ožiaragis

Leonor Varela Palma (g. 1972 m. gruodžio 29 d.) – Čilės aktorė ir modelis. 1999 m. filme „Kleopatra“ ji suvaidino veikėją Kleopatrą. Ji taip pat aktyviai dalyvavo įvairiose ekologinėse srityse, tokiose kaip „Save Whales Again“. Aprašymas aukščiau iš Vikipedijos straipsnio Leonoras Varela, licencijuotas pagal CC-BY-SA, visas bendradarbių sąrašas Vikipedijoje.

Geriausi aktoriaus(-ės) Leonor Varela filmai

Alpha
N-14
IMDb 6.6
Alpha
Alpha
2018
Siuvėjas iš Panamos
Tailor of Panama
2001
Mirties kelias
N-14
IMDb 6
Mirties kelias
Wrong Turn at Tahoe
2009
Įvartis 2. Svajonės išsipildymas
Goal 2. Living the Dream
2007
Viskas ko Linkiu
A Little Something For Your Birthday
2017
Karaliaus Tuto prakeiksmas
The Curse of King Tut's Tomb
2006

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt