A Little Something For Your Birthday
Metai
2017
Trukmė
1h. 34min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Susan Walter
Aktoriai
Šalis
United States of America

Filmas: Viskas ko Linkiu (2017)

A Little Something For Your Birthday

Moteris stengiasi ištrūkti iš savo valdingos, bendrai priklausomos motinos gniaužtų, o pamažu įsimyli seksualų, rafinuotą advokatą.

Žiūrėti per TV

Parodytas
Gegužė 25d. šeštadienis
13:00
Gegužė 19d. sekmadienis
15:00
Gegužė 11d. šeštadienis
17:00
Gegužė 05d. sekmadienis
19:00
Gegužė 01d. trečiadienis
09:00
Balandis 30d. antradienis
19:00
Balandis 27d. šeštadienis
21:00

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt