Aktoriaus Jane Curtin nuotrauka

Jane Curtin

1947-09-06 | 76m. | Mergelė

Iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos. Jane Therese Curtin (g. 1947 m. rugsėjo 6 d., ūgis 5'5 colių (1,65 m)) yra amerikiečių aktorė ir komikė. Ji paprastai vadinama Mirties karaliene. Pirmą kartą išgarsėjo kaip originali aktorių narė „Saturday Night Live“ 1975 m. ji laimėjo „Emmy“ apdovanojimus už geriausią pagrindinę komedijos serialo aktorę devintojo dešimtmečio komedijoje „Kate & Allie“, kurioje vaidina Allison „Allie“ Lowell. Curtin vėliau vaidino populiariame seriale. 3-ioji uola iš saulės, vaizduojanti daktarę Merę Olbrait. Ji atkūrė savo SNL personažą filmui „Kūgio galvos“ ir visai neseniai pasirodė filme „Bibliotekininkas: sugrįžimas į karaliaus Saliamono kasyklas“. Aprašymas aukščiau iš Vikipedijos straipsnio Jane Therese Curtin, licencijuota pagal CC-BY-SA, visas Vikipedijos bendradarbių sąrašas.

Geriausi aktoriaus(-ės) Jane Curtin filmai

Myliu tave, žmogau
N-7
IMDb 7
Myliu tave, žmogau
I Love You, Man
2009
Bibliotekininkas 3: Judo Taurės Prakeiksmas
The Librarian: The Curse Of The Judas Chalice
2008
Bibliotekininkas. Likimo ieties beieškant
The Librarian: Quest for the Spear
2004
Bibliotekininkas 2. Sugrįžimas į karaliaus Saliamono kasyklas
The Librarian: Return to King Solomon's Mines
2006
Šnipas
The Spy Who Dumped Me
2018
Ir kaip ji viską suspėja?
N-7
IMDb 5
Ir kaip ji viską suspėja?
I Don't Know How She Does It
2011
Šuns kailyje
The Shaggy Dog
2006

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt