Life is not a kindergarten
Metai
2020
Režisierius
Katja Benrath
Aktoriai
Šalis
Germany

Gyvenimas – Ne Vaikų Darželis (2020)

Life is not a kindergarten

Sunku įtarti, kad Fredis yra senamadiškas šeimos vyras: kol žmona Juliana dirba Ciuricho ligoninėje, jis Konstancoje rūpinasi trylikamete dukra Zoja ir mažuoju Nikolu. Vyras mano, kad sprendimas mesti medicinos studijas ir įsidarbinti auklėtoju vaikų darželyje jo gyvenime pats geriausias. Gavusi pasiūlymą vadovauti Vaikų onkologijos skyriui, Juliana su visa šeima nori persikelti į Ciurichą, nes neliktų varginančių kelionių automobiliu, pagaliau būtų daugiau laiko šeimai ir didesnės pajamos. Tačiau Fredis nenori palikti pažįstamos aplinkos. Jis nėra toks ambicingas ir prastai apmokamame darbe, nes turi savų idealistinių pedagoginių idėjų. Kartu su kolege Lara nori sukurti dienos centrą vaikams. Tačiau tai pavyks tik, jei šeima liks Konstancoje. Kai po aštuoniolikos metų netikėtai prie durų pasirodo jo tėvas Fricas, o Zoja sąmoningai leidžiasi pagaunama vagiliaujanti parduotuvėje, iki šiol laimingas gyvenimas sutrinka. Dabar visi privalo susigaudyti, kaip įveikti šeimą apėmusią krizę. Režisierė Katja Benrath debiutiniame televizijos filme bando svarstyti, kuris darbas nusipelno didesnio įvertinimo.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą:

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt