My Brother Chases Dinosaurs
Metai
2019
Trukmė
1h. 41min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Stefano Cipani
Aktoriai
Šalis
Italy

Mano Brolis Vaikosi Dinozaurus (2019)

My Brother Chases Dinosaurs

Džekas visada norėjo broliuko, su kuriuo galėtų žaisti. Kai gimsta Džio, tėvai jam pasako, kad jo brolis yra ypatingas vaikas. Nuo pat pirmų mažojo Džio gyvenimo dienų Džekas tiki, kad jo brolis yra ypatingas, išskirtinis, tiesiog geriausias – tarsi superherojus, pasirodęs iš kitos planetos! Tačiau, laikui bėgant, Džekas sužino tiesą: jo brolis turi Dauno sindromą, ir Džekas to ima gėdytis. Patekęs į naują mokyklą, berniukas susipažįsta su žaviąja Ariana ir nori padaryti įspūdį savo grupės draugams. Todėl jis nusprendžia nuslėpti, kd turi brolį. Tačiau kaip gali tikėtis, kad kas nors tave mylės, jei slepi tokią svarbią dalį savęs?

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Komedija, Šeimai

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt