Despicable Me 2
Metai
2013
Trukmė
1h. 38min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Pierre Coffin
Aktoriai
Šalis
United States of America
Amžiaus cenzas
N-7

Filmas: Bjaurusis Aš 2 (2013)

Despicable Me 2

Kol buvęs užkietėjęs piktadarys Gru pratinasi prie šeimyninio gyvenimo ir bando sąžiningai pelnytis iš uogienės verslo, pavagiama slaptoji Arkties laboratorija. Kovos su niekšais sąjunga nusprendžia, kad jai reikia savo žmogaus, ir pasamdo besispyriojantį Gru jiems padėti. Kartu su ekscentriška Kovos su niekšais sąjungos agente Liusi Vaild Gru sutaria, kad jo pagrindinis įtariamasis yra žuvusiu laikomas užkietėjęs niekšas El Mačo, kurio nepilnametis sūnus taip pat turi ketinimų dėl Gru vyresnės dukters Margo. Akivaizdžiai apakintas perdėtos savo vaikų apsaugos ir vis didėjančio potraukio Liusei, Gru eina klaidingu keliu net tuomet, kai jo pakalikai tyliai vienas po kito pagrobiami neaiškiems piktavalių tikslams...

Apdovanojimai
nominuotas 2 oskarams. 12 laimėjimai & 66 nominacijos viso

Žiūrėti per TV

Parodytas
Gegužė 10d. penktadienis
19:30

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2
Treileris 3
Treileris 4
Treileris 5
Treileris 6
Treileris 7

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt