Darrow & Darrow: Body Of Evidence
Metai
2018
Trukmė
1h. 25min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Mel Damski
Aktoriai
Šalis
Canada

Advokatės Derou. Apgaulingi įkalčiai (2018)

Darrow & Darrow: Body Of Evidence

Advokatė Klerė dirba mamos įkurtoje advokatų kontoroje. Jos simpatija Mailsas paprašo pagalbos atgaivinant seną bylą. Policijos pareigūnas Rojus kreipiasi į Mailsą su nuogąstavimu, kad jauna moteris yra nuteista už savo vyro nužudymą, bet yra visiškai dėl to nekalta. Jau metus kalinti Laura yra kaltinama vyro Tomo Grehemo nužudymu. Bet moteris iki pat paskutinės teismo akimirkos neigia savo kaltę. Ji teigia, kad vyro dingimo naktį sulaukė pagrobėjų skambučio. Pareikalavę išpirkos, jie vėliau taip ir nebepasirodė, niekada nebepaskambino ir nesikreipė į ją kitais būdais. Padėtį apsunkina ir tai, kad vyro lavonas niekada nebuvo rastas. Vienintelio liudininko teigimu, Laura buvo nužudymo vietoje, valtyje. Galbūt ji išmetė kūną per bortą ir taip atsikratė visų įkalčių. Bendraudama su Laura, Klerė vis labiau tiki, kad moteris yra nekalta. Kyla siaubingi įtarimai, kad Tomas inscenizavo savo mirtį norėdamas pabėgti nuo milžiniškų skolų. Tačiau, kaip gi įrodyti moters nekaltumą ir ištraukti ją iš kalėjimo?

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Mistinis, TV Filmas, Komedija, Kriminalinis

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt