Ooops! The Adventure Continues
Metai
2020
Trukmė
1h. 25min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Toby Genkel
Aktoriai
Šalis
Germany

Ups! Nuotykiai Tęsiasi (2020)

Ooops! The Adventure Continues

Daugybę dienų laive be skanaus maisto ir skanaus desertuko! Aplinkui vien jūra, horizonte jokios žemės, o laive 50 tūkstančių alkanų įvairiausio plauko žvėrelių. Laimei juos audra nubloškė tiesiai į nepaprasto grožio salą! Čia yra visko, ko reikia, kad galėtų apsigyventi visa alkana laivo įgula: saulės, žolės, vandens ir skaniausių jūros gėrybių. Tiesiog rojus žemėje. Tačiau sala jau užimta! Ją pirmieji surado ir čia apsigyveno daugybė pūkuotų kailianosių! Ar jie norės įsileisti atvykėlius ir leisti jiems čia pasilikti? Kvapą gniaužianti istorija, kur kiekviename žingsnyje laukia nauji draugai bei kažkas netikėto! Animacinis filmas visai šeimai – "Ups! Nuotykiai tęsiasi".

Žiūrėti per TV

Parodytas
Liepa 08d. pirmadienis
16:00
Birželis 21d. penktadienis
10:00

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt