Royal Matchmaker
Metai
2018
Trukmė
1h. 30min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Mike Rohl
Aktoriai
Šalis
United States

Karališkos Piršlybos (2018)

Royal Matchmaker

Tinkamą partnerį galima rasti tik žinant porų suderinamumo subtilybes. Patyrusi savo srities specialistė Keitė Glyson gauna netikėtą užsakymą. Pats Voldavijos karalius kreipiasi į ją, prašydamas kuo skubiau rasti tinkamą žmoną jo sūnui, princui Sebastianui. Keitė vyksta iš Niujorko į Voldaviją, kur tiksi rasti tobulą porą princui. Po ilgų paieškų, terminui besibaigiant, ji gali atsikvėpti, nes taip ilgai ieškota nuotaka – randama. Tačiau, iškilmingos šventės metu Keitę persmelkia ne džiugesio, o nerimo nuojauta. Ji supranta, kad beviltiškai įsimylėjo savo klientą, princą Sebastianą.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Romantinis, TV Filmas, Komedija, Drama, Šeimai

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt