Kiss The Cook
Metai
2021
Trukmė
1h. 25min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Michelle Ouellet
Aktoriai
Šalis
Canada

Filmas: Virtuvės Istorijos (2021)

Kiss The Cook

Maisto tinklaraščio kūrėja Keisi pagaliau gali įgyvendinti savo svajonę. Ji trokšta išleisti kulinarinę, savo receptų knygą. Viskas būtų šaunu, bet yra viena maža problema, - jos paruošti patiekalai nėra skanūs. Į pagalba jai atskuba virtuvės šefas Geivinas. Jis kantriai moko Keisę visų maisto gaminimo paslapčių. Drauge keliauja ieškoti unikalių produktų ir patiria nuostabias akimirkas drauge. Keisė sužino, kad Geivino restoranas užsidarė po nepalankių maisto kritikų straipsnių. Ji išsiaiškina, kad jos buvęs vaikinas ir yra tas storžievis, nepelnytai sutrypęs Geivino restorano reputaciją. Keisė visa širdimi trokšta sėkmės Geivinui ir padarys viską, kad jo restoranas vėl atgimtų.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: TV Filmas, Komedija, Romantinis, Šeimai

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt