On Voulait Tout Casser
Metai
2015
Trukmė
1h. 26min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Philippe Guillard
Aktoriai
Šalis
France

Norėjome Viską Pakeisti (2015)

On Voulait Tout Casser

Vieną dieną Kiki sužino, kad jam liko gyventi vos keli mėnesiai. Užuot atskleidęs siaubingą žinią aplinkiniams, jis mieliau tyli. Didžiausias malonumas jam – susitikti su keturiais geriausiais draugais. Jų draugystė jau tęsiasi daugiau nei trisdešimt metų, nors jie seniai atsisakė paauglystės svajonės apiplaukti aplink pasaulį ir net gerokai nutolo vienas nuo kito. Biliu rūpi jo restoranas, Žeromas stengiasi įtikti savo mažajai dukrai, Tonis nesėkmingai bando rasti antrąją pusę, o Ponšo su žmona ir vaikais paskendęs rutinoje. Susitikę jie daug kalba apie praeitį, buvusias svajones, ir kartais juos apima noras viską keisti. Netyčia ketvertas sužino, kad pats ramiausias jų ryžtasi vykti į išsvajotą kelionę. Kai jie supranta, kas slypi už šio staigaus sprendimo, prisimena savo praeities troškimus. Kur dingo laikas, kai jie norėjo maištauti ir užkariauti pasaulį? Taip penki ilgamečiai bičiuliai ima suvokti senėjimo ir mirties artumą. Jie nutaria pasimėgauti paskutinėmis bendromis savaitėmis prieš pasukdami skirtingais keliais...

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Komedija, Drama

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt