Tel Aviv On Fire
Metai
2018
Trukmė
1h. 40min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Sameh Zoabi
Aktoriai
Šalis
Belgium

Liepsnojantis Tel Avivas (2018)

Tel Aviv On Fire

Salamas, žavingas trisdešimtmetis palestinietis iš Rytų Jeruzalės, atlieka praktiką populiarios muilo operos apie palestinietės šnipės ir Izraelio generolo romaną filmavimo aikštelėje. Kas rytą pakeliui į televizijos studiją kirsdamas patikros punktą, Salamas susibičiuliauja su Izraelio armijos kapitonu, kurio žmona tiesiog pamišusi dėl serialo. Norėdamas ją sužavėti, kapitonas ima piršti savas idėjas scenarijui. Pradžioje jos žada Salamui paaukštinimą, tačiau ilgainiui ima kirstis skirtingų stovyklų lūkesčiai dėl serialo pabaigos. Venecijos kino festivalio specialiojoje programoje pelnė du apdovanojimus. Izraelio kino akademija apdovanojo prizu už geriausią scenarijų. Haifos kino festivalyje apdovanotas kaip geriausias filmas. Nominuotas Europos kino apdovanojimui kaip geriausia metų komedija. Iš viso surinko 10 kino apdovanojimų ir 12 nominacijų.

Apdovanojimai
12 laimėjimai & 13 nominacijos

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Komedija, Drama, Romantinis

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt