The Family Fang
Metai
2015
Trukmė
1h. 45min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Jason Bateman
Aktoriai
Šalis
United States of America
Amžiaus cenzas
S

Filmas: Fengų šeimynėlė (2015)

The Family Fang

Anės (akt. Nicole Kidman) ir Baksterio (akt. Jason Bateman) vaikystė prabėgo su ekscentriškais tėvais, nuolat rengiančiais makabriškus viešus pasirodymus. Konceptualaus meno propaguotojai visada į savo vaidinimus įtraukdavo ir vaikus, tuo šiurpindami aplinkinius žmones ir sulaukdami didelio priešiškumo bendruomenėje. Dabar, jau suaugę, Anė ir Baksteris privalo grįžti namo, nes jų tėvai paskelbiami dingę be žinios. Jų automobilis randamas nuvažiavęs nuo kelio, bet keleivių jame nėra. Dėl visų savo nesėkmių prastą auklėjimą kaltinanti Anė yra įsitikinusi, kad šis dingimas yra ne kas kita, kaip dar vienas nevykęs tėvų pasirodymas. Baksteris yra visai kitos nuomonės ir tikisi paties blogiausio. Dėl vieno dalyko brolis ir sesuo sutaria be ginčų. Jie privalo rasti tėvus bet kokia kaina.

Apdovanojimai
1 laimėjimas & 1 nominacija

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Komedija, Drama, Mistinis

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt