Wenn Das Fünfte Lichtlein Brennt
Metai
2021
Trukmė
1h. 29min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Stefan Bühling
Aktoriai
Šalis
Germany

Filmas: Kalėdos Oro Uoste (2021)

Wenn Das Fünfte Lichtlein Brennt

Kaip ir kasmet, Torstenas oro uoste užsidirba papildomai kaip Kalėdų Senelis. Tai geras darbas, kuris paprastai baigiasi išdalijus dovanas. Tačiau šiemet visi planai žlunga, nes artėja sniego audra ir niekas negali išvykti iš terminalo. Torstenas su kolega Kristkindu priversti palaikyti linksmą nuotaiką, kad įstrigusieji nenuobodžiautų. Nelengvas uždavinys, nes žmonės nervingi ir įsitempę. Tarp Sebastiano ir jo nėščios merginos Anjos kyla konfliktas. Vėl pamatęs mokyklos draugą Konradą, Sebastianas, kuris dar nieko nežino apie būsimą tėvystę, ima abejoti santykiais. Tuo metu sunkiai sergantis pensininkas Karlas desperatiškai bando nuslėpti savo dramatišką padėtį nuo žmonos. Paauglio motina Jetė su vyru Larsu ginčijasi sūnaus akivaizdoje. Na, o Katerina atskleidžia vyro romaną su jo kolege. Kai netikėtai dingsta abiejų sutuoktinių vaikai, suaugusieji turi atidėti savo problemas. Kol lauke siaučia pūgos, viduje skleidžiasi neišsakytos tiesos... Bet ši diena ypač sunki Kalėdų Seneliui Torstenui.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Komedija, TV Filmas, Romantinis, Drama

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt