First Man
Metai
2018
Trukmė
2h. 21min.
ilgas
Režisierius
Damien Chazelle
Aktoriai
Šalis
United States of America
Amžiaus cenzas
N-14

Filmas: Pirmasis žmogus (2018)

First Man

Biografinė, istorinė drama pasakoja apie legendinį amerikiečių astronautą Neilą Armstrongą (akt. Ryan Gosling), kuris 1969-aisiais erdvėlaiviu Apolo 11 nuskrido į Mėnulį ir tapo pirmuoju žmogumi, žengusiu Mėnulio paviršiumi. Keturiems Oskarams nominuota ir vienu apdovanota juosta atskleidžia, koks buvo nelengvas Neilo Armstrongo kelias iki lemtingosios misijos. Kokias fizines ir psichologines kančias teko iškęsti jam ir jo šeimai. Įkėlęs koją į Mėnulį, Armstrongas ištaria savo garsiąją frazę: Tai vienas mažas žingsnelis žmogui, vienas milžiniškas šuolis žmonijai .

Apdovanojimai
laimėjo 1 oskarą. 32 laimėjimai & 196 nominacijos viso

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Istorinis, Drama, Biografinis

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2
Treileris 3
Treileris 4
Treileris 5
Treileris 6
Treileris 7
Treileris 8

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt