The Boy and the Beast
Metai
2015
Trukmė
1h. 59min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Mamoru Hosoda
Aktoriai
Šalis
Japan
Amžiaus cenzas
N-14

Berniukas Ir Pabaisa (2015)

The Boy and the Beast

Dviejuose lygiagrečiuose pasauliuose gyvena žmonės ir pabaisos. Jie stengiasi neįžengti į kitų pasaulį, kad išvengtų skaudžių padarinių. Tačiau vieną dieną nusistovėjusi tvarka sutrinka. Kijuta anksti tapo našlaičiu ir neteko stogo virš galvos, o su globėjais gyventi nenori. Tad jis pabėga ir ima klajoti gatvėmis. Klajodamas Kijuta sutinka vilkolakį meškiną Kumatetsą. Iš gailesčio vilkolakis nusprendžia priimti vargšą našlaitį į savo pasaulį. Jame gyvena būtybės, panašios į žmones, bet išvaizda labai besiskiriančios nuo Kijutos. Berniukas sutinka daug neįprastų naujojo pasaulio gyventojų, su kai kuriais susidraugauja. Pamažu berniukas nebesijaučia vienišas. Tarp lokio ir berniuko užsimezga stipri draugystė. Kijuta taip pat pradeda mokytis vietinių kovos menų, kurie padės jiems patiriant nuotykių.

Apdovanojimai
3 laimėjimai & 8 nominacijos

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Veiksmo, Nuotykių, Animacija, Drama, Šeimai, Fantastika

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2
Treileris 3
Treileris 4
Treileris 5
Treileris 6
Treileris 7
Treileris 8

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt