Snowkissed
Metai
2021
Trukmė
1h. 24min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Jeff Beesley
Aktoriai
Šalis
United States

Filmas: Pabučiuoti Sniego (2021)

Snowkissed

Žurnaliste dirbanti Keitė visa savo gyvenimą pragyveno Niujorke. Didžiausias merginos košmaras – keliauti. Tačiau, gavusi užduotį paimti interviu iš žymaus rašytojo nuostabiame, kalnų apsuptame Kanados mieste Banfe, ji nusprendžia išlipti iš komforto zonos. Atvykusi į miestelį, kartu su drauge Džeine, apsistoja svečių namuose, kurių savininkai Nojus ir Simonas sužavi paslaugumu. Kol Džeinė flirtuoja su Simonu, Keitė niekaip neranda bendros kalbos su Nojumi. Jų požiūriai į gyvenimą išsiskiria ir, atrodytų, jaunuolių niekas nesieja. Norus prisipažįsta, kad svajoja tapti kelionių vadovu, o Keitė paatvirauja, kad nekenčia bet kokių kelionių. Ar Nojui pavyks įtikinti Keitę, kad atrasti naujas vietas ir gėrėtis nematytomis pasaulio gamtos buveinėmis yra pats nuostabiausias dalykas pasaulyje? Ar gavusi taip trokštamą interviu, Keitė be jokios širdies graužaties grįš į Niujorką?

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Komedija, Romantinis, TV Filmas

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt