American Sausage Standoff
Metai
2019
Trukmė
1h. 47min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Ulrich Thomsen
Aktoriai
Šalis
Denmark

Dešrelių Karas Amerikoje (2019)

American Sausage Standoff

Tai komedija apie dešreles ir draugystę. Istorija apie du beviltiškus svajotojus, kurie suvienija jėgas siekdami įkurti geriausią vokiškų dešrelių restoraną. Vokiečių dešrų gamintojas Edvardas persikelia į mažą Amerikos miestelį, kad atidarytų restoraną. Čia jis sutinka Maiką, buvusį sutenerį, ką tik išėjusį iš kalėjimo ir ieškantį naujų gyvenimo tikslų. Abu greitai užmezga ryšį ir padeda vienas kitam įgyvendinti svajones. Visi mėgsta vokiškas dešreles – visi, išskyrus šerifą. Šis mėgsta tik amerikietiškus dešrainius. Įtampa tarp draugų ir šerifo auga, todėl konfliktas neišvengiamas. Rodytas Talino kino festivalio "Juodosios naktys" konkurse.

Apdovanojimai
5 nominacijos

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Komedija, Drama

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt