Night School
Metai
2018
Trukmė
1h. 51min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Malcolm D. Lee
Aktoriai
Šalis
United States of America
Amžiaus cenzas
N-14

Filmas: Vakarinė Mokykla (2018)

Night School

Kepsninėmis prekiaujantis Tedis puikiai planuoja savo finansus, todėl atrodo kur kas turtingesnis, nei iš tiesų yra. Jam puikiai pavyksta sudominti turtingas gražuoles ir mėgautis prašmatniu laisvalaikiu. Tad pinigų poreikis auga ne dienomis, o valandomis. Iš savo draugo Marvino jis sužino, kad galėtų gauti darbą finansų investicijų įmonėje ir neblogai užsidirbti. Bet yra viena sąlyga, – jis turi pristatyti mokyklos baigimo pažymėjimą. Taip netikėtai pavijusi jį praeitis kerta visa jėga. Juk Tedis metė mokyklą neįveikęs egzaminų! Vyrukas nutaria lankyti vakarinę mokyklą ir gauti taip trokštamą diplomą. Čia laukia ne ką mažesni iššūkiai, nei prieš daugybę metų. Po nesėkmingų bandymų įsidėmėti faktus, bei rašyti kontrolinius, Tedis sutinka, kad mokytoja Kerė atliktų keletą testų. Išvados šokiruoja, nes Tedžiui nustatoma disleksija ir dėmesio sutrikimo sindromas. Ar Tedžiui užteks kantrybės laikant egzaminus? Kokią mokymo taktiką pasirinks mokytoja Kerė?

Apdovanojimai
1 laimėjimas & 4 nominacijos
null
null

Žiūrėti per TV

Bus rodomas
Liepa 21d. sekmadienis
02:20
Parodytas
Liepa 19d. penktadienis
23:40

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2
Treileris 3
Treileris 4

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt