How It Ends
Metai
2021
Trukmė
1h. 23min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Zoe Lister-Jones
Aktoriai
Šalis
United States of America
Amžiaus cenzas
S

Filmas: Visiems Mums Galas (2021)

How It Ends

Šioje nuotaikingoje apokaliptinėje komedijoje nerūpestingoji Laiza paskutinę dieną prieš meteoritui susiduriant su Žeme gauna kvietimą į paskutinį beprotišką pusseserės Mendi rengiamą vakarėlį prieš pasaulio pabaigą. Tačiau ten nuvykti nebus lengva, nes Laizos automobilis pavogtas, o laikrodis tiksi. Pagrindinė veikėja turi aplankyti ir išspręsti atvirus klausimus su draugais ir šeima. Laiza, lydima jaunesnės savo versijos, leidžiasi į linksmą kelionę po Los Andželą, pakeliui sutinka ir pabendrauja su daugybe pačių įvairiausių personažų.

Apdovanojimai
1 laimėjimas & 2 nominacijos

Žiūrėti per TV

Parodytas
Birželis 16d. sekmadienis
00:10
Birželis 15d. šeštadienis
00:05
Birželis 14d. penktadienis
00:00

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt