The Sea Ahead
Metai
2021
Trukmė
1h. 55min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Ely Dagher
Aktoriai
Šalis
Lebanon

Filmas: Jūra Prieš Akis (2021)

The Sea Ahead

Po daugelio metų gyvenimo užsienyje jauna moteris Jana netikėtai grįžta į Beirutą. Ji vėl susiduria su pažįstamu, bet keistu gyvenimu, kurį kadaise paliko. Ilgą laiką išbuvusi svetur Jana, regis, ten patyrė slogių išgyvenimų ir ieško prieglobsčio. Ji vėl bando įsilieti į šeimos gyvenimą, slėpdama gyvenimo svetimoje šalyje detales. Mergina stengiasi pamiršti skaudžią patirtį, ieško prieglobsčio namie, tačiau šis išgyventas slogutis giliai įsirėžęs į jos sąmonę, nuolat ją trikdo. "Šis filmas – tai mįslinga psichologinė drama, kurioje gvildenamos aktualios temos ir labai giliai bei nuoširdžiai pristatoma naujoji tūkstantmečio karta, šiek tiek primenanti Michelangelo Antonioni meninį egzistencinės baimės tyrinėjimą", – rašė kino kritikai. Pasaulinė filmo premjera įvyko 2021 m. liepą Kanų kino festivalyje "Režisierių savaitės" programoje, kur pelnė "Auksinės kameros" apdovanojimą.

Apdovanojimai
6 nominacijos

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt