Legacy Of Lies
Metai
2020
Trukmė
1h. 41min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Adrian Bol
Aktoriai
Šalis
Netherlands,Poland,Ukraine,United Kingdom,United States of America
Amžiaus cenzas
S

Filmas: Melo šleifas (2020)

Legacy Of Lies

Buvęs Jungtinės Karalystės karinės žvalgybos agentas Martinas vėl patenka į slaptų operacijų tinklą. Prieš dešimtmetį per nesėkmingą operaciją buvo nužudyta jo žmona ir nuo to laiko vyras nebesiejo savo gyvenimo su jokiomis slaptosios žvalgybos veiklomis. Tačiau dabar, paprašytas Ukrainos žurnalistės Sašos, jis nutaria jai padėti išsiaiškinti senos bylos detales ir atskleisti tikruosius Rusijos slaptųjų tarnybų nusikaltimus. Šis jo sprendimas gali kainuoti labai brangiai. KGB agentai pagrobia jo dukrą ir ketina paleisti ją tik gavę slaptos bylos dokumentus. Ar Martinas sugebės per 24 valandas išgelbėti dukrą ir nepražudyti žurnalistės? O gal, tapęs tiek Jungtinės Karalystės, tiek Rusijos žvalgybos taikiniu, jis pats negailestingai bus pašalintas?

Apdovanojimai
13 laimėjimai & 11 nominacijos

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Trileris, Veiksmo

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt