The Famous Five and the Valley of Dinosaurs
Metai
2018
Trukmė
1h. 42min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Mike Marzuk
Aktoriai
Šalis
Germany

Šaunusis Penketukas Dinozaurų Slėnyje (2018)

The Famous Five and the Valley of Dinosaurs

Keliaudamas į šventę, kurioje nenusimato jokių linksmybių, šaunusis penketas lengviau atsikvepia, kai tetos Fani automobilis netikėtai sugenda, ir jie priversti likti nedideliame miestelyje. Kad kaip nors prastumtų laiką, vaikai nutaria aplankyti vietinį gamtos muziejų, kuriame eksponuojami neseniai rasti dinozauro kaulai. Čia jie sutinka Martį, ir šis jiems papasakoja, kad jo seniai miręs tėvas buvo radęs visą dinozauro skeletą ir net pažymėjęs radinio vietą žemėlapyje. Deja, žemėlapis pavogtas. Vaikai pasiryžę rasti tą vietą. Jie vyksta į ekskursiją po dinozaurų slėnį ir jų kelionė virsta lenktynėmis ieškant dinozauro, nes jie įtaria, kad žemėlapio vagis – vienas iš jų ekskursijos dalyvių.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Šeimai, Nuotykių

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt