The Famous Five 3
Metai
2014
Trukmė
1h. 36min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Mike Marzuk
Aktoriai
Šalis
Germany

Filmas: Penki Draugai 3 (2014)

The Famous Five 3

Šaunusis ketvertas – pusbroliai ir pusseserės Kirinai: Džordž, Anė, Dikas ir Džiulijanas kartu su šuneliu Timiu vyksta atostogų į egzotišką Tailando salą. Čia jų laukia nepaprasti nuotykiai, mat panirę į vandenyno dugną jie aptinka nuskendusio laivo likučius, o ten – senovišką kompasą. Jį bando pavogti vietinė mergaitė Džo. Ji papasakoja vaikams legendą apie piratą Vienarankį Tedą, kuris, apiplėšęs begalę laivų, susikrovė turtus ir kažkur saloje užkasė. Džo nori rasti lobį ir sumokėti jau turinčiam saloje viešbutį turtuoliui Heinsui, kuris ketina sulyginti jų kaimelį su žeme ir pastatyti dar vieną kurortą. Vaikai su naująja pažįstama leidžiasi į žygį, o jų pėdomis seka keista porelė, kuriai lobis rūpi ne mažiau.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Šeimai, Nuotykių

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt