The Wolf Of Snow Hollow
Metai
2020
Trukmė
1h. 24min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Jim Cummings
Aktoriai
Šalis
United States of America
Amžiaus cenzas
S

Snou Holou Vilkolakis (2020)

The Wolf Of Snow Hollow

Snou Holou miestelio šerifas turi daug rūpesčių: žlugusi santuoka, maištaujanti dukra, sunkumai darbe. Vieną dieną jis gauna užduotį išaiškinti žiaurių žmogžudysčių seriją, kurios visos įvykdytos per pilnatį. Kalnų miestelį apima siaubas, o slaugantis sergantį tėvą ir auginantis paauglę dukrą pareigūnas Džonas stengiasi įsidėmėti, kad vilkolakiai neegzistuoja. Įsitraukęs į žudiko medžioklę, jis nuolatos tai sau kartoja... O gal vis dėlto egzistuoja?

Apdovanojimai
5 nominacijos

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Siaubo, Trileris, Komedija, Mistinis

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt