Odd Job
Metai
2016
Trukmė
1h. 47min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Pascal Chaumeil
Aktoriai
Šalis
France

Žudikas Prieš Savo Valią (2016)

Odd Job

Žakas gyvena mažame Prancūzijos mieste, kuriame, uždarius vietos gamyklą, daug gyventojų tapo bedarbiais. Vyras dvejus metus nesėkmingai bandė susirasti darbą, pagaliau prarado viltį. Padėtis atrodo beviltiška: jį paliko mergina, skolos auga, ateities neturi. Žakas susipažįsta su vietos mafijai dirbančiu lažybų tarpininku Gardo, ir šis pasiūlo jam bendradarbiauti. Žakas turi nužudyti jo neištikimą žmoną. Dėl rimtų finansinių problemų Žakas sutinka atlikti nešvarų darbą. Tačiau yra dvi problemos: Žakas beveik nemoka elgtis su ginklu, o jo naujoji mergina dirba policijoje ir medžioja nevykėlį žudiką.

Apdovanojimai
1 laimėjimas & 1 nominacija

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Veiksmo, Komedija, Kriminalinis

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt