Megan Leavey
Metai
2017
Trukmė
1h. 56min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Gabriela Cowperthwaite
Aktoriai
Šalis
United States of America
Amžiaus cenzas
N-14

Filmas: Megan Lyvi (2017)

Megan Leavey

Filmas, įkvėptas jaunos jūrų pėstininkų kapralės gyvenimo istorijos. Megan Leavey (akt. Kate Mara) priima iššūkį išmokyti sunkiai paklūstantį tarnybinį šunį. Pradėjusi dirbti su labai agresyviu koviniu šunimi Reksu, moteris džiaugiasi, nes keturkojis kasdien vis labiau paklūsta komandoms. Dislokuoti Faludžoje 2005 m. jie gelbsti gyvybes ir nepriekaištingai dirba drauge. Deja, 2006 m. Ramadyje abu sužeidžiami sprogmens. Megan ir Reksas nebegali tęsti gelbėjimo misijų drauge. Bet jų tvirtas ryšys nedingsta, abu apdovanojami medaliais už didvyriškumą kovose. Per savo tarnybos metus Megan ir Reksas atliko daugiau nei 100 gelbėjimo misijų.

Apdovanojimai
1 laimėjimas & 1 nominacija

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama, Karinis, Veiksmo, Biografinis

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt