Storm: Letters Van Vuur
Metai
2017
Trukmė
1h. 45min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Dennis Bots
Aktoriai
Šalis
Belgium,Germany,Luxembourg,Netherlands

Stormas. Ugnies Laiškai (2017)

Storm: Letters Van Vuur

XVI amžiaus Antverpenas. Klasas Futenas yra Habsburgų valdomų Nyderlandų knygų spaudos pradininkas. Kartu su kolegomis jis spausdina įvairius leidinius, kartais ir draudžiamus valdžios. Per eilines inkvizitorių gaudynes Klasas suimamas už draudžiamo pamfleto spausdinimą. Dvylikametis jo sūnus Stormas sugeba paslėpti originalią spaudos formą ir pabėgti. Pogrindyje berniukas tęsia tėvo darbus, šviečia tautą ir tampa inkvizicijos persekiojimo auka. Stormui reikia kuo skubiau sugalvoti, kaip išgelbėti tėvą nuo laužo...

Apdovanojimai
1 laimėjimas

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Nuotykių, Šeimai, Istorinis, Drama

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt