Lancaster Skies
Metai
2019
Trukmė
1h. 38min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Callum Burn
Aktoriai
Kris Saddler Rosa Coduri Jeffrey Mundell Vin Hawke Tom Gordon
Šalis
United Kingdom

Filmas: Lankasterio Dangus (2019)

Lancaster Skies

4.4
IMDb
1.6K balsų

1943 metai, Antrasis pasaulinis karas. Palūžęs vienišas lakūnas leitenantas Daglas Mileris, tikras naikintuvų asas, išgyvenęs Didžiosios Britanijos mūšį ir pasiryžęs toliau kariauti su Vokietija, paskiriamas į bombonešių vadavietę. Atvykęs į naująją tarnybą, jis gauna nepavydėtiną užduotį – pakeisti patyrusį gerbiamą bombonešio "Lancaster" pilotą, vos prieš kelias dienas žuvusį mūšyje. Įgula priešiškai nusiteikusi naujoko atžvilgiu. Stengdamasis užmegzti ryšį, Daglas turi užmiršti praeitį, įveikti vidinius demonus, kad rastų būdą, kaip įgyti pasitikėjimą, tapti lyderiu, kurio reikia bombonešio įgulai svarbiuose oro mūšiuose dėl Berlyno.

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt