A Brush With Love
Metai
2019
Trukmė
1h. 30min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Peter DeLuise
Aktoriai
Šalis
Canada

Filmas: Meilės Potėpiai (2019)

A Brush With Love

Džeimė tiesiog dievina meną ir svajoja savo tapybos kūriniais sužavėti visa pasaulį. Mergina vadovauja jaunimo meno mokyklai ir kasdien mokinius ragina savo svajones ir viska, kad slypi širdyse perkelti ant drobės. Administracinis darbas nebepalieka Džeimei laisvo laiko jos pačios savirealizacijai. Tai matydama, geriausia bičiulė Ava, skatina Džeimę susidėlioti prioritetus ir imtis taip išsvajotos veiklos su nauju užsidegimu. Paraginta draugės ji nupiešia savo svajonių vyro portretą ir magija prasideda. Džeimė įtraukiama į romantiškų santykių sūkurį.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Romantinis, TV Filmas

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt