Mary Magdalene
Metai
2018
Trukmė
2h. 0min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Garth Davis
Aktoriai
Šalis
Australia,United Kingdom,United States of America
Amžiaus cenzas
S

Filmas: Marija Magdalietė (2018)

Mary Magdalene

Biblinės dramos ekranizacija nukelia į Judėją, kur netoli Galilėjos ežero, Magdalos kaime gyvena jauna mergina Marija. Ji jokiais būdais nenori gyventi moterims primesto gyvenimo kaip žmona ir motina. Marija nori būti laisva ir atmeta šeimos draugo Efraimo pasiūlymą susituokti. Jos brolis Danielius su tėvu Eliziejumi nutaria išvaryti iš Marijos velnią atlikdami egzorcizmą. Vyrai kreipiasi patarimo į gydytoją Jėzų, kuris kasdien stebina savo gydytojo sugebėjimais ir yra vis labiau šlovinamas žydų. Tačiau, užuot išgydęs Mariją, Jėzus įkvepia jai ryžto. Nepaisydama šeimos pasipriešinimo, Marija nusprendžia sekti paskui Jėzų. Ji sutinka ir kitus jo pasekėjus, mokinius Petrą, Andrių, Jokūbą, Joną ir Judą. Marija vis labiau įsitraukia į mokytojo veiklą, o Petras pastebi, kad Jėzus vis daugiau dėmesio skiria jaunajai pasekėjai. Petro ir Marijos konfrontacija neišvengiama. Petras yra įsitikinęs, kad Marijos buvimas šalia silpnina mokytoją. Tačiau Marija priima Jėzaus krikštą ir priima jo pavedimą, kad ji ir kiti apaštalai krikštytų Tėvo vardu. Marija neabejotinai turi būti priima kaip viena iš Jėzaus apaštalų.

Apdovanojimai
2 laimėjimai & 5 nominacijos

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama, Istorinis, Biografinis, Fantastika

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2
Treileris 3

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt