Free Guy
Metai
2020

Filmas: Laisvasis Gajus (2020)

Free Guy

Banke dirbantis Gajus (akt. Ryan Reynolds) mėgaujasi savo paprasta kasdienybe. Jo rutina jau tapo banko apiplėšimai, kurių metu jis klusniai gulasi ant žemės su geriausiu savo draugeliu, vardu Draugelis. Nei vienam iš jų nekyla abejonės, kad čia kažkas ne taip. Užpuolikai grįžta per dieną po keliolika kartų ir būtų keista, jei vieną dieną jie nepasirodytų. Bet viskas pasikeičia, kai Gajus susipažįsta su žaviąja Molotove (akt. Jodie Comer). Tuomet paaiškėja, kad jis – tik antraplanis kompiuterinio žaidimo herojus. Pasaulis, kuriame jis gyvena yra tik programuotojų sukurtas laukas. Negana to, jis sužino, kad žaidimo gamybą ketinama nutraukti. Ir tai gali reikšti tik viena – jo gyvenimas žlugs akimirksniu. Gajus nusprendžia būti ne šiaip geras pirmo lygio veikėjas, o pats geriausias veikėjas ir bet koka kaina išgelbėti žaidimą. Nuo šiol, atėjus plėšikams, jis nebepaklus paliepimui gultis ant žemės ir tikrai duos atkirtį užpuolikams. Nuotykiai, pašėlusios gaudynės ir kova su blogiukais prasideda.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą:

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt