Easter Under Wraps
Metai
2019
Trukmė
1h. 30min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Gary Yates
Aktoriai
Šalis
United States of America

Filmas: Slaptos Velykos (2019)

Easter Under Wraps

Kavendišų šokoladinių saldainių gamykla garsėja visoje šalyje. Deja, jau kuris laikas rankų darbo skanėstų pardavimų apimtys krenta, o rinkoje vis labiau dominuoja konkurentai, kurių gamyklose saldainiai gaminami automatizuotai. Įmonės vadovai primygtinai siūlo automatizuoti visa gamybos liniją ir Kavendišų gamyklose. Bet savininkas įkalba savo dukrą Eriną atlikti slaptą tyrimą ir išklausinėti darbuotojų, ką jie mano apie tokius galimus pokyčius, kuo jie gyvena ir, galbūt, turi pasiūlymų, kaip išsaugoti visas darbo vietas? Vos baigusi studijas Erina atvyksta į šeimai priklausančią gamyklą apsimetusi nauja darbuotoja. Merginai tenka nemenkas iššūkis, nes ji privalo dirbti darbą, kurio neišmano ir į akis meluoti bendradarbiams. Daugiausia laiko ji praleidžia su vyriausiuoju gamybos technologu Brajanu. Vyriškis padeda Erinai suprasti, kodėl rankų darbo šokoladas yra toks ypatingas. Ar Brajanas atleis, sužinojęs, kad Erina visą laiką apsimetinėjo? Ar Erina ras būdų, kaip padidinti šokolado saldainių pardavimus belaukiant gražiausios pavasario šventės? Gal naujoji Velykinių saldumynų linija bus būtent tai, ko laukia visi Kavendišo šokolado vartotojai.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: TV Filmas, Romantinis, Animacija, Nuotykių, Komedija

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt