Dogtanian and the Three Muskehounds
Metai
2021
Trukmė
1h. 29min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Toni García
Aktoriai
Šalis
India

Dogtanjanas Ir Trys Šunietininkai (2021)

Dogtanian and the Three Muskehounds

Jaunasis Dogtanjanas svajoja prisijungti prie legendinių šunietininkų. Įrodęs savo įgūdžius ir užsitarnavęs pasitikėjimą, jis kartu su šunietininkais turi apginti karalių nuo piktojo kardinolo Rišeljė slapto sąmokslo užgrobti valdžią. Jiems niekas nebaisu, nes jų šūkis – "Vienas už visus ir visi už vieną!" Originalus pavadinimas "Dogtanian and the Three Muskehounds".

Apdovanojimai
1 nominacija

Žiūrėti per TV

Parodytas
Gegužė 27d. pirmadienis
11:10
Gegužė 16d. ketvirtadienis
11:30
Gegužė 07d. antradienis
08:00
Balandis 29d. pirmadienis
12:30

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt