Frau Holles Garten
Metai
2019
Trukmė
1h. 28min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Seyhan Derin
Aktoriai
Šalis
Germany

Filmas: Ponios Holės Sodas (2019)

Frau Holles Garten

Botanikos sodui vadovaujanti Helena yra įsitikinusi, kad jos įpėdine privalo tapti dukra Marisa. Moteris nekreipia dėmesio į kitos dukros aistrą sodininkystei ir nežino, kad ši slapta svajoja perimti jos pareigas. Mija nuo ryto iki vakaro leidžia laika Botanikos sode ir stengiasi, kad jis klestėtų ir džiugintų lankytojus. Botanikos sode dirbančios parduotuvėlės savininkė Holė iš šalies stebi, kaip rutuliojasi Helenos ir jos dukrų santykiai. Moteris visa širdimi tiki, kad vadovavimą turi perimti Mija, o ne Marisa. Seserų konkurencinė kova prasideda. Ar Mijai pavyks įrodyti savo vertę ir tapti sodo valdytoja? O gal Marisa taps paveldėtoja ir įgyvendins savo grėsmingus planus sužlugdyti ilgai puoselėtą gamtos kampelį?

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Šeimai, Mistinis, Komedija, Fantastika, Drama, Romantinis

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt