Befriend And Betray
Metai
2011
Trukmė
1h. 28min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Ken Girotti
Aktoriai
Šalis
Canada

Susidraugauk Ir Išduok (2011)

Befriend And Betray

Nusikalstamos grupuotės vadovaujasi griežtu pasitikėjimo ir lojalumo kodeksu. Norint į jas prasiskverbti, policijai reikia ypatingo profesionalo. Trisdešimtmetis Aleksas Keinas, užaugęs skurdžiose Monrealio gatvėse, jau yra sukaupęs pakankamai gyvenimo patirties. Jo darbas vienas pavojingiausių pasaulyje – jis yra infiltruojamas į gaujas ir turi pelnyti jų pasitikėjimą. Aleksas susidraugauja su nusikaltėliais, dalyvauja jų neteisėtoje veikloje, renka įrodymus, o tada privalo gyventi pakankamai ilgai, kad galėtų liudyti prieš juos teisme.

Apdovanojimai
1 nominacija

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama, Kriminalinis, Veiksmo

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt