Wedding Unplanned
Metai
2017
Trukmė
1h. 34min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Reem Kherici
Aktoriai
Šalis
France

Filmas: Jaunikis Dviem (2017)

Wedding Unplanned

Žiuljet – vestuvių planuotoja, tačiau pati yra patenkinta viengungė. Su vaikinais ji elgiasi gana nerūpestingai, naudojasi savo grožiu. Juk vaikystėje ji buvo mokyklos "bjaurusis ančiukas". Tačiau viskas pasikeičia, kai aplinkybės priverčia ją surengti labiausiai nekenčiamos mokyklos draugės Aleksijos vestuves. Dar blogiau – paaiškėja, kad Aleksijos sužadėtinis yra Matijas, žavus vaikinas, su kuriuo Žiuljet neseniai praleido svaiginančią naktį. Reikia nemažai profesionalų, kad suruoštum pikčiurnos ir vyro, kurį ką tik įsimylėjai, šventę. Žiuljet turi žūtbūt susitvarkyti su šia užduotimi. Vestuvės privalo įvykti. O kas bus nuotaka... dar neaišku.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Romantinis, Komedija, Drama

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt