Patients
Metai
2016
Trukmė
1h. 50min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Grand Corps Malade
Aktoriai
Šalis
France

Filmas: Pacientai (2016)

Patients

Filmas, sukurtas pagal realią garsiojo prancūzų slemerio Grand Corps Malade gyvenimo istoriją. Tai pasakojimas apie atgimimą, chaotišką kelionę per pergales ir pralaimėjimus, ašaras ir juoką, o svarbiausia – per susitikimus, juk žmonės sveiksta ne vieni. Atsikelti, apsirengti, vaikščioti, žaisti krepšinį – visa tai Benas jau nebegali daryti, kai po sunkios avarijos atvyksta į reabilitacijos centrą. Jo naujieji draugai – tetraplegikai, paraplegikai, žmonės su kaukolės ir smegenų traumomis. Trumpai tariant, visiškai neįgalūs žmonės. Kartu jie atras, kas yra kantrybė. Jie ginčysis, juokaus, erzins vienas kitą, flirtuos ir, svarbiausia, kartu atras jėgų išmokti gyventi iš naujo.

Apdovanojimai
1 laimėjimas & 9 nominacijos

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama, Komedija

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt