A Woman Is a Woman
Metai
1961
Trukmė
1h. 24min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Jean-Luc Godard
Aktoriai
Šalis
France, Italy

Filmas: Moteris Yra Moteris (1961)

A Woman Is a Woman

Šis filmas skirtas pirmajai režisieriaus mūzai Annai Karinai, o abu jos partneriai – tik pagalbiniai filmo personažai ir tikri nevėkšlos. Tai istorija apie egzotišką šokėją Anželą ir jos meilužį Emilį. Moteris nori kūdikio, tačiau vyras tam dar nepasiruošęs. Emilio geriausias draugas Alfredas taip pat prisipažįsta meilę Anželai ir nuolat ją sekioja. Anžela ir Emilis susipyksta dėl kūdikio, o kai nusprendžia vienas su kitu nebesikalbėti, iš lentynos ima traukti knygas ir, rodydami jų pavadinimus, tęsia barnį. Kadangi vyras užsispyrusiai nenori vaiko, moteris pasiduoda Alfredo maldavimams ir su juo permiega. Moteris padarys viską, kad turėtų kūdikį. Galiausiai Emilis nusileidžia.

Apdovanojimai
2 laimėjimai & 2 nominacijos

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Komedija, Drama, Romantinis

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt