Ace Ventura: When Nature Calls
Metai
1995
Trukmė
1h. 30min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Steve Oedekerk
Aktoriai
Šalis
United States of America
Amžiaus cenzas
N-14

Eisas Ventura: Kai Gamta šaukia (1995)

Ace Ventura: When Nature Calls

Antroji režisieriaus Steve'o Oedekerko komedijos dalis, už kurią komikas Jimas Carey susižėrė 15 milijonų dolerių honorarą. Jis meistriškai valdo savo personažą, todėl jo triukai tikrai patiks visiems, kurie su malonumu pažiūrėjo pirmąją šios komedijos dalį. Naminių gyvūnėlių detektyvas Eisas Ventura kartu su mokslininku Fultonu keliauja į Afriką. Jų tikslas yra atrasti šventąjį šikšnosparnį. Pagal seną legendą, baltasis šikšnosparnis gali sustabdyti karą tarp dviejų Afrikos genčių. Ar šie patrakėliai ras retąjį gyvūną?

Apdovanojimai
7 laimėjimai & 6 nominacijos

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Kriminalinis, Komedija, Nuotykių

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt