Timm Thaler
Metai
2017
Trukmė
1h. 42min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Andreas Dresen
Aktoriai
Šalis
Germany

Filmas: Timas Taleris (2017)

Timm Thaler

Nuostabus berniuko Timo Talerio juokas užkrečia visus. Tačiau jis parduoda savo sugebėjimą juoktis paslaptingajam baronui, kuris pažada daug pinigų. Taip baronas gauna Timo juoką, o šis nuo šiol laimi visas lažybas. Tačiau netrukus Timas supranta, kad žmogus be juoko nėra tikras žmogus, kad ir kiek turtų jis sukauptų. Berniukas sugalvoja planą, kaip susigrąžinti savo juoką. Baroną pergudrauti nelengva, tačiau Timas nepasiduoda....

Apdovanojimai
3 laimėjimai & 5 nominacijos

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Šeimai, Nuotykių, Drama, Fantastika, Komedija

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt