Friends Will Be Friends
Metai
2018
Trukmė
1h. 14min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Jo Tae-ho
Aktoriai

Filmas: Likime Draugais (2018)

Friends Will Be Friends

Keturiasdešimtmetis našlys pediatras Alesandras gyvena su paaugliu sūnumi Džiakomu ir po žmonos mirties neskuba užmegzti naujų santykių. Vieną dieną Alesandrui iš Brazilijos paskambina senas draugas Džidžis ir praneša, kad serga. Alesandras aplanko draugą ir sužino, kad Džidžio tėvas paliko palikimą anūkams, bet draugas neturi vaikų, todėl nori, kad Alesandras visiems paskelbtų, jog Džiakomas iš tiesų yra Džidžio sūnus. Alesandras niekaip negali ryžtis šiai apgavystei, tačiau ant kortos pastatyti trys milijonai... Buvę bendraklasiai nusprendžia prasukti paveldėjimo aferą. Nuoširdi draugystė ir netikėta mirtis juos įtraukia į kupiną posūkių nuotykį, kuris visiems laikams pakeis jų gyvenimus.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Romantinis

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt