Mademoiselle Chambon
Metai
2009
Trukmė
1h. 41min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Stéphane Brizé
Aktoriai
Šalis
France

Filmas: Panelė Šambon (2009)

Mademoiselle Chambon

Filmas sukurtas prancūzų rašytojo Erico Holderio1996 metais išleisto romano motyvais. Statybininkas Žanas gyvena ramų gyvenimą kartu su mylinčia žmona ir sūnumi. Jo tvarkingą pasaulį apsunkina sūnaus mokytojos Veronik Šambon apsilankymas jų namuose. Žanas pamažu ima pasiduoti moters žavesiui. Ši irgi lieka jam neabejinga. Ar tarp jų užsimezgęs jausmas gali išlikti? Šiedu žmonės beviltiškai bando sutramdyti savo jausmus, kurie gali sujaukti įprastą gyvenimą. Filmas pelnė "Cezario" apdovanojimą už geriausią adaptaciją. FIPRESCI ir Specialusis žiuri prizai tarptautiniame Stambulo festivalyje.

Apdovanojimai
3 laimėjimai & 3 nominacijos

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Komedija, Drama, Romantinis

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt