Love For Starters
Metai
2021

Meilės Pradžiamokslis (2021)

Love For Starters

Jauna, talentinga interjero dizainerė Olivija Alder skuba į gimtinę. Verslo sunkumus patiriantis tėvas paprašo dukros pagalbos atnaujinant šeimos restoraną. Ant ežero kranto įkurtas restoranas yra viskas, ką turi Olivijos tėvas ir prarasti šią vietą būtų be proto sunku. Mergina su dideliu užsidegimu imasi rekonstrukcijos. Netrukus ji susipažįsta su Deksu. Pasirodo, jos tėvas pasamdė tarptautinio masto kulinarijos žvaigždę, kad šis naujais patiekalais priviliotų klientų minias. Ar Olivijos ir Dekso tandemas nugalės nesėkmes ir prikels restoraną naujam gyvenimui? O gal bendradarbiavimas jiems atneš kur kas daugiau?

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą:

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt