The Pasta Detectives 2
Metai
2015
Trukmė
1h. 30min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Wolfgang Groos
Aktoriai
Šalis
Germany

Filmas: Rikas (2015)

The Pasta Detectives 2

Rež. Wolfgang Groos. Vaidina: Anton Petzold, Juri Winkler, Karoline Herfurth, Henry Hübchen, Moritz Bleibtreu, Katharina Thalbach, Ronald Zehrfeld, Milan Peschel, Ursela Monn, Genija Rykova Rikas ir jo draugas Oskaras jau tapo žinomais savo miestelio detektyvais. Jie ištyrė painią vaikų grobimo bylą. Gyvenimas pamažu keičiasi, bet vaikai ir toliau lieka neabejingi įvairioms kriminalinėms mįslėms. Riko mama ištekėjo ir berniukas jau turi naują tėtį. O Oskaras nutarė savo motociklininko šalmą pakeisti į akinius nuo saulės. Tačiau netrukus vaikai susidomi įtartinais įvykiais "Bingo" žaidimo organizatorių buveinėje. Azartiniai žaidimai, moteriški rankinukai, meškėnai su aštriais dantimis ir sudaužytos širdys – kas sieja visus tuos dalykus? Ar mažieji detektyvai sugaudys suaugusiųjų pasaulio keistenybėse? Ar įmins dar vieną kriminalinę mįslę?

Apdovanojimai
2 nominacijos

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Komedija, Šeimai, Nuotykių, Veiksmo

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt