Skyscraper
Metai
1996
Trukmė
1h. 36min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Raymond Martino
Aktoriai
Šalis
United States of America
Amžiaus cenzas
S

Filmas: Dangoraižis (1996)

Skyscraper

Veiksmo trileris pasakoja apie buvusį FTB įkaitų gelbėjimo komandos vadovą ir JAV karo veteraną Willą Sawyerį, kuris neteko kairės kojos žemiau kelio, kai susiduria su įkaitu su savižudžio bomba. Dabar Sawyeris yra privatus saugumo konsultantas, kuris vertina dangoraižių saugumą. Jis pasamdytas tikrinti aukščiausio pasaulyje dangoraižio, Honkongo 225 aukštų bokšto „The Pearl“ apsaugą. Jo žmona ir vaikai apsistoja su juo dar neatidarytuose gyvenamųjų namų aukštuose. Tačiau saugiausias pastatas pasaulyje staiga užsiliepsnojo ir jis buvo tam pastatytas. Sawyeris turi surasti ir nubausti atsakingus asmenis, išvalyti jo vardą ir išgelbėti savo šeimą, kuri įstrigo pastate.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Veiksmo, Nuotykių, Trileris

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt