Blame Game
Metai
2019
Trukmė
1h. 45min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Philipp Leinemann
Aktoriai
Šalis
Germany

Filmas: Tiesos Pabaiga (2019)

Blame Game

Martinas Bėrensas yra Vokietijos žvalgybos agentūros Artimųjų Rytų ekspertas. Jo gauta informacija padeda JAV bepiločiui lėktuvui smogti ieškomam teroristui Zahiristane. Po kelių dienų įvyksta teroristinis išpuolis, kuris, kaip manoma, yra kerštas už bepiločio lėktuvo smūgį. Martino mergina Aurys, žurnalistė, tyrinėjanti žvalgybos tarnybų veiklą, žūsta per šį teroristinį išpuolį. Kai policija šturmuoja užpuolikų stovyklą Miunchene, joje randa dar daugiau islamistų teroro įrodymų. Tačiau ar tikrai Aurys tapo atsitiktine religinių fanatikų auka? Kaip tik tada, kai ji atrado nelegalių slaptųjų tarnybų sandėrių dėl ginklų pėdsakus? Sukrėstas iki širdies gelmių, Martinas pradeda teroristinio išpuolio tyrimą. Ilgainiui jis atskleidžia tarptautinio masto sąmokslą ir suvokia, kad riba tarp gėrio ir blogio yra kur kas siauresnė, nei kada nors galėjo įsivaizduoti. Patekęs į intrigų, piktnaudžiavimo valdžia ir korupcijos sūkurį, Martinas ima abejoti net savo darbdaviu.

Apdovanojimai
2 laimėjimai & 1 nominacija

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama, Trileris

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt