Fast & Furious 7
Metai
2015
Trukmė
2h. 17min.
ilgas
Režisierius
James Wan
Aktoriai
Šalis
United States of America

Filmas: Greiti ir įsiutę 7 (2015)

Fast & Furious 7

Dominikas (akt. Vinas Dieselis) ir jo komanda manė, kad jiems pavyko pasitraukti iš samdomų nusikaltėlių pasaulio. Jie įveikė tarptautinį teroristą Oveną Šo ir visi išsiskirstė savais keliais. Tačiau Oveno brolis Dekardas Šo siekia atkeršyti ir ima po vieną žudyti komandos narius. Dar blogiau – Somalio teroristas Džakardas ir įtartinas vyriausybės pareigūnas varžosi tarpusavyje, siekdami pavogti kompiuterinę teroristų programą "God's Eye", kuri bet kurį technologinį įrenginį gali paversti ginklu. Toreto turi vėl surinkti savo komandą, kad galėtų sustabdyti Šo ir perimti programą "God's Eye", vykstant kovai dėl valdžios tarp teroristų ir JAV vyriausybės

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Veiksmo, Trileris, Kriminalinis

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2
Treileris 3
Treileris 4
Treileris 5
Treileris 6
Treileris 7

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt