Chaos Queens: Die Braut Sagt Leider Nein
Metai
2017
Režisierius
Vivian Naefe
Aktoriai
Šalis
Germany

Kai Viskas Slysta Iš Rankų. Nuotaka Sako Ne (2017)

Chaos Queens: Die Braut Sagt Leider Nein

Atrodo, kad sulaukusi trisdešimties, Elė turi viską, apie ką gali svajoti kiekviena moteris. Ji gyvena jaukiame bute miesto pakraštyje. Rūpesčiais ir laime dalijasi su geriausia drauge Hana, kuria gali pasikliauti bet kokioje situacijoje. Ir visų svarbiausia, ji kuria nuostabius romantinius santykius su architektu Aleksandru. Visa idilė sugriūna, kai Aleksandras pasiperša Elei. Netikėtu pasiūlymu mergina anaiptol nesidžiaugia, nes visą gyvenimą ji nekentė ir vis dar nekenčia vestuvių. Dar vaikystėje su geriausiomis draugėmis jos prisiekė viena kitai niekada netekėti. Baimė prarasti amžiams mylimąjį Aleksandrą priverčia Elę pasakyti taip . Jos gyvenimas akimirksniu tampa nesibaigiančiu vestuvių planavimo maratonu. Maža meilės šventė , apie kokią svajojo porelė vis labiau panašėja į didelę puotą. Visi nori prisidėti ir primygtinai siūlo savo nuomonę. Ar Elė atlaikys artimųjų spaudimą? Galbūt vaikystėje duotas pažadas galiausiai išsipildys?

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Komedija

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt