The Tattoo
Metai
1968
Trukmė
1h. 30min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Denys de La Patellière
Aktoriai
Šalis
France,Italy

Filmas: Tatuiruotasis (1968)

The Tattoo

Suktas prekiautojas antikvariniais daiktais Felisjenas atsitiktinai pamato neįprastą tatuiruotę ant pagyvenusio vyro, pozuojančio dailininkui, nugaros. Patyrusi sukčiaus akis iškart atpažįsta meistro ranką. Ant rūstaus buvusio legionieriaus Legrano kūno šį piešinį kadaise nutapė didysis Modiljanis. Felisjenas iškart pasiūlo parduoti odą nuo nugaros už bet kokią kainą, tačiau šedevro savininkas pasipiktinęs atmeta absurdišką pasiūlymą. Godusis antikvaras pasiryžęs viskam, kad tik gautų neįkainojamą paveikslą. Galiausiai Legranas sutinka, tačiau mainais už nedidelę paslaugą. Felisjenas nedvejoja, ir jie leidžiasi į neįprastą kelionę. Mat Felisjenas pažada restauruoti legionieriaus sodybą, kuri, kaip netrukus paaiškėja, yra tik... apgriuvusi XVI a. pilis.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Komedija

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt